Splash Inn Dive Resort
West End
Over 130,000 hotels worldwide
°F
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
0 Pokoje pro Dospělí Dětí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od HNL 1,197
Splash Inn Dive Resort is a charming 3-star hotel located 18.7km (11.6mi) from the centre of Roatan. Half Moon Bay Beach is not far from the hotel.

Facilities
Splash Inn Dive Resort is a smoke-free property. Dining facilities at the hotel include a restaurant. Breakfast is available - a surcharge will apply. There is also room service available. A currency exchange facility is also available. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Other hotel amenities include garden and tennis court(s). Other services: concierge services, dry cleaning/laundry service, laundry facilities, medical assistance available, porter/bellhop, roll-in shower, tours/ticket assistance. Business/Internet: The following Internet options are available at the hotel: high-speed wireless access is complimentary.

Transportation/Parking facilities
Guests can also use area shuttle (fee applied), ferry terminal shuttle (for a surcharge), ski shuttle. For guest convenience, parking is offered at no extra cost. Valet parking is also available. Limo/Town car services can be arranged.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Splash Inn Dive Resort je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Celkové hodnocení: 4.5
(z 10) Na základě 2 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení
Zobrazit větší mapu
Splash Inn Dive Resort

Informace o oblasti

  Letiště
  • Roatan, Honduras (RTB-Juan Manuel Galvez Intl.) - 4.56 mi
  • La Ceiba, Honduras (LCE-Goloson Intl.) - 42.18 mi

  Restaurace

  • Roatan Rum Company - 1.78 km
  • Comedor Rics - 2.15 km
  • PaPa Bones Brick Oven Pizza And Wings - 2.58 km
  • Trattoria Da Piero Restaurant Bar - 2.65 km
  • Bite on the Beach - 2.71 km
  • Lena Parilla - 2.75 km